Verzending

Het veilinghuis staat niet zelf in voor verpakking en vervoer en/of shipping van de aangekochte goederen. Klanten die hun goederen wensen verzonden te zien, hetzij nationaal, hetzij internationaal, kunnen contact opnemen met één van onderstaande partners. Gelieve hen rechtstreeks te contacteren om een offerte aan te vragen.

Alan Smith - UK & Worldwide
info@alansmitheurope.com
+44 7831 552 448

东舟国际物流配送中心 - China
咨询邮箱: info@eboatlogistics.com
联系电话: +32 2 721 27 03 / +32 478 55 49 25
微信公共号: EasternBoat

Caile International BVBA - China
Zhongkuan Cao (Kuan)
Ninovestraat 145 - 9600 Ronse – Belgium
czhongkuan@gmail.com
+32 488 118 568 / +86 138 3264 5882

EMO Trans - Worldwide
Philippe Versavel
Cargo 706, office #0614 – 1830 Machelen - Belgium
Philippe.versavel@emotrans.com
+32 2 880 53 37

Eagle NV - Worldwide
Matthias Beirens
B1- Pathoekeweg 9 - 8000 Brugge - Belgium
matthias.beirens@eaglezeebrugge.com
+32 50 558 855

Bart Debrock - USA
thebelgiansantiques@icloud.com
+1 3617 999 105

Antique logistics - Russia
Samoylovoy 5 - St.Petersburg - Russia
info@a-logistics.ru
+7 812 493 36 70

2Move4You - Germany
Mike Schneider
Kneippstrasse 6 - 51379 Leverkussen - Germany
info@2move4you.de
+49 174 100 19 66

Scheck Art Logistics
Matthias Scheck - Belgium
info@scheck-transport.com
+ 32 471 26 83 90

Art Shippers
Thierry Larue
Stationsstraat 33 - 1702 Brussels - Belgium
thierry@artshippers.be
+32 2 466 80 55

Art on the Move
Rue Henri-Joseph Genesse 1 - 1070 Brussels, - Belgium
art@art-onthemove.be
+ 32 2 333 24 11

Crown Fine Art
Yves Verstraete
yverstraete@crownww.com
+32 2 751 81 91

Farin Art Transport
637 Chaussée de Haecht - 1030 Bruxelles
info@farin.be
+ 32 2 216 83 84

Meys en zonen
A. Meys & Zonen N.V. Lage Kaart 460 B – 2930 Brasschaat
logistics@meys.be
+32 3 653 22 11

Edet in Paris
BP 101 - 19, rue du progrès - 93511 Montreuil Cedex
info@edetinternational.com
+ 33 1 48 59 11 73

Hedley’s - UK
3 St Leonard's Road, North Acton - London NW10 6SX
london@hedleysfineart.com
+44 20 89 65 87 33

锦程物流全球服务中心
www.jc56.com